Typ urzadzenia | Automatyczne przełączanie |
Prąd znamionowy | 630 A |
Napięcie pracy | 400 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz |
Liczba biegunów | 4P |
Wyświetlacz LCD | ekran LCD |
* Pozostałe parametry w karcie katalogowej do pobrania.
Budynki komercyjne
Służba zdrowia
Centra danych
Transport
Przełącznik pozwala na bezpieczne wykonanie testu dielektrycznego.
Active automatic HMI to rozwiązanie EcoStruxure oparte na wbudowanym sterowniku PME. Pozwala ono na całodobowe monitorowanie zasilanie oraz konserwację predykcyjną.
TransferPacT jest wyposażony we wskaźnik LED, który informuje o stanie zasilania, alarmie, położeniu przełącznika oraz trybie pracy.
Przyłącza zasilające dla zacisków oczkowych do 95mm2.
TransferPacT posiada trójpołożeniowy suwak, który wskazuje następujące stany urządzenia:
- tryb automatyczny,
- położenie ręczne,
- położenie kłódki w celu odłączenia urządzenia w czasie konserwacji.
Dodatkowe moduły typu "play and plug" zapewniają funkcję zdalnego transferu, zmniejszenia obciążenia, sterowania agregatem prądotwórczym, wyłaczenia pożarowego komunikacji oraz testowania.
Zewnętrzny interfejs HMI pozwala na sterowanie TransferPacT z drzwi rozdzielni.
Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Przejrzystość
RoHS/REACh
1. Czym różni się Active Automatic od Automatic?
Różnią się sterownikiem i jednostką HMI. Active Automatic jest bardziej zaawansowany i umożliwia monitorowanie i nastawianie wielu parametrów pracy układu: czasy przełączeń, precyzyjne nastawianie progów zadziałania oraz sterowanie i monitorowanie za pomocą komunikacji. Wersja Automatic to podstawowy sterownik, który umożliwia przełączanie zasilania przy zaniku napięć lub częstotliwości.
2. Czy można rozbudować istniejący już układ?
Tak. Można to zrobić na 2 sposoby: 1. Przez dodatkowe moduły montowane w slotach pod wyświetlaczem. 2. Przez zmianę jednostki sterującej i przejście z wersji Automatic na Active Automatic.
3. Czy Transferpact może działać jak wyłącznik?
Nie. Transferpact jest oparty na rozłącznikach i w zależności od instalacji może być wymagane doubezpieczenie wyłącznikiem lub wkładką topikową zgodnie z tabelami koordynacji.
4. Czy Transferpact może zapewnić wyłączenie awaryjne?
Tak. Można tu zastosować dodatkowe moduły takie jak Fire protection, który zadziała jak wyzwalacz napięciowy w wyłączniku awaryjnym.
5. Czy sterownik wymaga dodatkowego zasilania?
Nie. Sterownik jest zasilany z napięcia źródeł z zacisków napięciowych. Dodatkowego zasilania 24VDC wymaga jedynie opcja Modbus.
6. W jaki sposób zapewnić zasilanie w układzie siec Generator, gdy zaniknie zasilanie z sieci?
Przez moduł generatorowy z podtrzymaniem kondensatorowym lub zewnętrzny Ups.
Firma Schneider Electric już od wielu lat jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce, a także w przemyśle. Stale rozwija inteligentne i zintegrowane rozwiązania i technologie. Mają one służyć zarządzaniu energii i procesów w sposób bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony.
Schneider Electric posiada bardzo bogaty asortyment począwszy od aparatury modułowej, zabezpieczeń obwodów, rozdzielnic i osprzętu elektrycznego aż po złożone systemy operacyjne.