Pilarka łańcuchowa na wysięgniku GE-LC 18 Li T Solo Einhell Power X-Change
Akumulatorowa piła GE-LC 18 Li T to potężne narzędzie, za pomocą którego można bez wysiłku przycinać wyższe gałęzie z poziomu ziemi i bez konieczności zasilania. Metalowa przekładnia zapewnia długą żywotność, a wysokiej jakości ostrze i łańcuch OREGON zapewniają czyste rezultaty cięcia. Teleskopowy uchwyt, który można zablokować w zakresie od 880 mm do 1820 mm, można precyzyjnie dopasować do żądanej wysokości roboczej. Dodatkowy uchwyt, który również można regulować bezstopniowo i dostosować do każdego użytkownika. Nasadka, którą można obracać o 90°, zapewnia łatwe, poziome cięcia. Aby móc czysto i precyzyjnie wykonywać trudne cięcia na wysokości, głowicę silnika można odchylić 7-krotnie, a uchwyt główny 4-krotnie, dzięki czemu można go dostosować do każdej sytuacji roboczej. Blokada pazurów zapobiega poślizgowi podczas piłowania.Automatyczne smarowanie łańcucha i jego wymiana odbywa się bez użycia narzędzi. Sworzeń chwytający łańcuch niezawodnie zapobiega niezamierzonemu zsunięciu się łańcucha z prowadnicy. Piła jest dostarczana bez akumulatora i ładowarki. Są one dostępne do zakupienia osobno.
Napinanie łańcucha bez użycia narzędzi
Łańcuch można napinać szybko i bez użycia narzędzi, a głowicę silnika można obracać w celu uzyskania optymalnych wyników cięcia.
Automatyczne smarowanie
Automatyczne smarowanie łańcucha zapewnia płynną pracę i długą żywotność łańcucha jak i prowadnicy OREGON.
Maksymalny komfort
Dodatkowy uchwyt można łatwo regulować dzięki praktycznemu zatrzaskowi i optymalnie dopasować do wzrostu użytkownika.
Elastyczność w każdej sytuacji
Główny uchwyt nożyc do żywopłotu można odchylić 4-krotnie, a głowica silnika odchylana w 7 kierunkach umożliwia elastyczną pracę w dowolnej pozycji.Potrzebujesz dosiągnąć wyżej?
Wytrzymały trzonek aluminiowy jest płynnie regulowany za pomocą funkcji teleskopowej i umożliwia ergonomiczną pracę z akumulatorową piłą GE-LC 18 Li T-Solo nawet w wysokich i gęstych drzewach.Precyzyjna i kontrolowana praca
Ogranicznik pazura umożliwia wywieranie dużego nacisku na gałąź podczas piłowania w dowolnej pozycji głowicy silnika i zapobiega niekontrolowanemu odchyleniu piły.System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 250 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO – bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 6Ah) i różnych typów ładowarek.
Piła na wysięgniku GE-LC 18 Li T-Solo marki Einhell Power X-Change jest dostarczana bez akumulatora i ładowarki. Pasują do niej wszystkie akumulatory z serii Power X-Change.
Wydajność pracy akumulatorów Power X-Change:
2,0 Ah2,5 Ah3,0 Ah4,0 Ah5,2 Ah6,0 Ah8,0 Ah*40 szt.48 szt.60 szt.75 szt.100 szt.120 szt.150 szt.
* Belki „kantówki“ 70 x 70mm max. ilość przeciętych belek na jednym ładowaniu akumulatora